• Index
  •  » Kosz
  •  » Regulamin Gildi Lords of the Lordaeron

#1 2009-08-26 12:51:08

gaansai

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 1
Punktów :   

Regulamin Gildi Lords of the Lordaeron

Witam. Postanowiłem stworzyć regulamin naszej gildii, ponieważ nigdy go nie było. To jest częściowy regulamin, który ku mojemu zdziwieniu nie zmieścił się w GUILD INFORMATION. Są 2 regulaminy pierwowzór i dzisiejszy ^^

Część Pierwowzoru stworzonego 400 tyś lat temu ^^

ـرـمـلـن

١ ـنـلـمـا  ـحـاـنـضلـو
٢ـويــرـاـظـاـم  ـقـولـةـوـرـا
ـفـرـوـم
ـرـاـنـغـل

لـلـن
ـرـطـرلـاـن
ـغـلـاـيـر
ـرلـن
ـمـاـةـر

ـكـاـرـا
٣ ـكـاـري


Ciężko było to przetłumaczyć, ale udało się ^^

A oto nasza polska wersja regulaminu:

Regulamin gildii LotL:

§1. W gildii nie ma handlu i bardzo mile widziana jest również bezinteresowna pomoc słabszym gildyjnym graczom.
§2. Na czacie gildii wyrażamy się kulturalnie, nie przeklinamy i nie obrażamy innych graczy.
§3. Mamy forum gildii www.lordaeronguild.pun.pl Proszę się zarejestrować i udzielając się na nim.
§6. W gildii można mieć 1 postać główna i jedno Alter Ego. Alter Ego zaznaczyć informacja w notce.
§7. W Notatce wpisywać również swoje profesje.

§9. Kary
  a) 1 upomnienie – można dostać za obrażanie, wyzywanie innych graczy (obniżenie rangi o    1 stopień)
  b) 2 upomnienia, – jeżeli jedno upomnienie nie pomogło daje się drugie (kolejne obniżenie rangi o 1 stopień)
  c) 3 upomnienie - jeżeli dostałeś 3 upomnienie masz wylot z gildii chyba ze zaapelujesz do centurionów, którzy są w grze i oni rozpatrzą twoja prośbę.







Nie wiem co otym myślicie ale pisalem ten regulamin na forum mojej starej gildi:] Temat pozostawiam do dyskusji.
Jestem krótko w gildi ale staram sie, sa crashe to nie mam co robić to robie coś pożytecznego.

Offline

 

#2 2009-08-26 13:57:02

Evron

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-08-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Regulamin Gildi Lords of the Lordaeron

Dzieki, ale sami poradzimy sobie z regulaminem ;]

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Regulamin Gildi Lords of the Lordaeron

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl